Vrátí se družstovo žen do boje o medaile?

02.06.2010 19:51

   Naše družstvo žen je na tom obdobně jako Cirkus. V letošním roce bylo na třech kolech ŽL v průměru 18,5 týmů žen, což o proti loňskému průměru 14 družstev žen na soutěž je poměrně dost velký nárůst. Navíc to vypadá, že už asi doběhájí ŽL ženy ze Sychotína ( jedno z družstev které běhalo ŽL spíše výjměčně), které se prozatím drží na první příčce. Pokud se naše družstvo žen chce v letošní sezóně umístit na " bedně " bude muset pořádně zabrat a stejně jako Cirkus Netín nedát nikomu nic zadarmo, protože právě letošní sezóna bude o každém bodíku, tabulka je doslova našlapaná Týmy s velkým T.

Již tento víkend na soutěži v Čikově se může stát spousta překvapivých věcí a proto si tuto akci nenechte ujít a přijděte právě vy podpořit nejen družstvo žen, ale i obě družstva mužů.