Víkendové dvojkolo ŽL může rozhodnout...

02.08.2013 09:43

Už tento víkend na dvoukole Žďárské ligy v Jasenici a Olší se může rozhodnout.

Netín Cirkus je průběžně na 4.místě průběžného pořadí, ztrácí jen jeden bod na třetí pozici a čtyři body na pozici druhou. Úspech by znamenal udržení se v předních příčkách, naopak pokud by víkend nedopadl mohlo by být vše ztraceno.

Netín Supersport si taky nevede letos špatně je průběžně na 13.místě a pokud se mu tento víken vydaří může patřit mezi nejlepší průběžnou desítku ŽL. Avšak cestu nebudou mít jednoduchou, ŽL je letos nabytá špičkovými týmy, řekl bych letošní kolo je vůbec nejnabytější konkurencí, už nerozhodují vteřiny, ale setinky, každé drobounké zaváhání stojí těžce vydřené body.

Ženy z Netína se díky změnám v týmu pořád ještě hledají, nemužeme se ale divit. V dnešní době kdy opravdu rozhoduje každá chybička, není lehké naskočit do rozjetého vlaku. Nic méně naše ženy jsou bojovnice a veřím že u nich bude rozhodovat právě ta druhá polovina kol ŽL.