SEZONA 2013 – TÝM ŽEN

24.09.2013 20:37

Letošní sezona ukázala pravdivost výroku: ,,jednou nahoře, jednou dole“. Po loňské sezoně jsme zahájily tu letošní nepříliš úspěšně, po některých nebodovaných místech se sem tam objevila nějaká ta bodovaná pozice, nejlepší v Jasenici (3.místo).

 

V Čikově jsme však ukázaly, že na pěkné časy pořád máme, daly jsme si (zatím) nejlepší čas letošní sezony – 17:84, bohužel to stačilo ,,pouze“ na 4.místo.

 

Celkově jsme průběžně na 7.místě ŽL. Časy pod 20s jsme daly 4x. Jelikož máme na některých pozicích nové naděje, tak nám letos šlo pouze o vzájemnou souhru a na lepší výsledky se budeme snažit zaútočit následující sezonu a rády bychom obhájily některou z medailových pozic v celkovém pořadí. Teď se jen zbývá těšit na poslední kolo ŽL v Maršovicích., kde se definitivně rozhodne o celkovém pořadí.

 

 

Autor: Tereza Turková

—————

Zpět