Požár v areálu bývalého autoservisu na ulici Třebíčská

22.02.2011 15:25

Požár v areálu bývalého autoservisu na ulici Třebíčská

ilustrační foto
ilustrační foto
foto: HZS
 

V sobotu (19. února 2011) ve 22:17 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v objektu bývalého autoservisu na ulici Třebíčská ve Velkém Meziříčí. K požáru vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

 

Průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že je požárem zasažen mezistropní prostor objektu.  Na likvidaci  požáru bylo nasazeno několik vodních proudů. Ve 22:41 hod se zasahujícím jednotkám podařilo požár lokalizovat. Hasiči částečně rozebrali střešní konstrukci objektu. Pro vyloučení dalších možných ohnisek požáru byla použita termokamera. Ve 23:11 hod byl požár zcela zlikvidován. Zakouřené prostory hasiči odvětrali za pomoci přirozené a přetlakové ventilace.

 

Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Plameny za sebou zanechaly majetkovou škodu v předběžné výši 20.000,- Kč. Příčnou požáru byla nedbalost při použití úhlové brusky.

 

U požáru zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Velkého Meziříčí, Křižanova a Měřína.

 

 

Autor: kpt. Ing. Petra Musilová, tisková mluvčí HZS kraje Vysočina

Publikoval: -kas-

—————

Zpět