Poslední dvě kola do konce ŽL a stále není rozhodnuto

16.09.2013 14:53

  Už jen dva výkendy, nebo dva dny, nebo jen dvě soutěže a ŽL v roce 2013 bude u konce. Jestli si myslíte, že už je rozhodnuto, tak jste na omylu. Letošní sezóna patří minimálně co se týče mužské kategorie k těm nejkonkurejčnějším vůbec.

 

Průběžné pořadí je nabyté samými zvučnými jmény. Prozatím na průběžné první příčce je SDH Krokočín ze 145 body. V letošním ročníku se jim daří famózně, kluci jsou držitely rekordu ŽL a to 16:31 (terče nebyly Litavské), dále držitelem rekordu na VCB 16:94 a na kontě mají zatím čtyři vítezství na Žďársku a dvě na Blanensku.

 

Na druhé pozici jsou kluci z SDH Lavičky ze 132 body. Tým, který měl na EX krásné druhé místo a to první jim uteklo o jedinný bodík. Dvě vítězství na ŽL jedno na EX ČR. Držitelé rekordu ŽL z roku 2012 16:70 (na Litavské terče) a držitelé rekordu EX ČR z roku 2011 16:20.

Na třetí pozici se nachází další extraligový tým a to Starý Lískovec Sport ze 120 body. Nazval bych je skokany roku na extralize, kde zkončily na celkové sedmé pozici, jsou držitely rekodu EX ČR pro letošní rok 16:31, mají dvě vítezství na EX ČR a tři vítězství na ŽL.

Čtvrté průběžné pořadí prozatím patří dalšímu extraligovému týmu SDH Tranava ze 119 body. Dvě vítezství na EX ČR a další dvě výhry na ŽL. Držitelé osmého nejlepšího času EX ČR pro rok 2013 16:54.

Pátou příčku zabýrá tým SDH Netín Cirkus se svými 117 body. Prozatím držitelé dvou vítězství na VCB, mají čtvrtý nejlepší čas v historii ŽL 16:58 (terče nebyly Litavské) a osmí nejlepší čas na VCB pro letošní rok 17:66.

Poslední tým, který se dostal nad sto bodů je tým SDH Benetice přesně ze 101 body. Loňský třetí tým EX ČR, držitel sedmého nejlepšího času na ŽL (terče nebyly Litavské).

—————

Zpět