Poslední dvě kola do konce ŽL a stále není rozhodnuto

16.09.2013 14:53

  Už jen dva výkendy, nebo dva dny, nebo jen dvě soutěže a ŽL v roce 2013 bude u konce. Jestli si myslíte, že už je rozhodnuto, tak jste na omylu. Letošní sezóna patří minimálně co se týče mužské kategorie k těm nejkonkurejčnějším vůbec.

 

Průběžné pořadí je nabyté samými zvučnými jmény. Prozatím na průběžné první příčce je SDH Krokočín ze 145 body. V letošním ročníku se jim daří famózně, kluci jsou držitely rekordu ŽL a to 16:31 (terče nebyly Litavské), dále držitelem rekordu na VCB 16:94 a na kontě mají zatím čtyři vítezství na Žďársku a dvě na Blanensku.

 

Na druhé pozici jsou kluci z SDH Lavičky ze 132 body. Tým, který měl na EX krásné druhé místo a to první jim uteklo o jedinný bodík. Dvě vítězství na ŽL jedno na EX ČR. Držitelé rekordu ŽL z roku 2012 16:70 (na Litavské terče) a držitelé rekordu EX ČR z roku 2011 16:20.

Na třetí pozici se nachází další extraligový tým a to Starý Lískovec Sport ze 120 body. Nazval bych je skokany roku na extralize, kde zkončily na celkové sedmé pozici, jsou držitely rekodu EX ČR pro letošní rok 16:31, mají dvě vítezství na EX ČR a tři vítězství na ŽL.

Čtvrté průběžné pořadí prozatím patří dalšímu extraligovému týmu SDH Tranava ze 119 body. Dvě vítezství na EX ČR a další dvě výhry na ŽL. Držitelé osmého nejlepšího času EX ČR pro rok 2013 16:54.

Pátou příčku zabýrá tým SDH Netín Cirkus se svými 117 body. Prozatím držitelé dvou vítězství na VCB, mají čtvrtý nejlepší čas v historii ŽL 16:58 (terče nebyly Litavské) a osmí nejlepší čas na VCB pro letošní rok 17:66.

Poslední tým, který se dostal nad sto bodů je tým SDH Benetice přesně ze 101 body. Loňský třetí tým EX ČR, držitel sedmého nejlepšího času na ŽL (terče nebyly Litavské).