Cirkusáci o víkendu zápasili na Extralize ČŘ

30.06.2010 15:55

"Cirkusáci se rozhodli, podívat se na extraligu ČR".

 

Právě 25 víkend v tomto roce si vybrali hasiči ve Vrběticích a Radíkově  pro pořádáni Extraligy ČR v PÚ v sobotu a neděli na 3 a 4 kolo soutěže.

Pro náš tým nebyly závody zas až tak důležité jako zkušenost, kterou jsme si nakonec i odnesli. Oba závody se nám příliš nepodařili a asi každý z nás "cirkusáků" neměl o tomto víkendu úplnou jistotu provedení v obouch útocích. Přesto se nám podařilo bodovat alespoň na jedné z těchto soutěží a to ve Vrběticích, kdy čas 18:01 stačil na 15 pozici ( 1bod ), bohužel v něděli v Radílkově se nepodařilo včas zapojit koš a byli jsme diskvalifikováni. Ale právě to že jsme nabrali potřebné zkušenosti, nám dodalo odhodlání a sebevědomí na to, abychom koněčně nastartovali Žďárskou ligu.  :-)

 

Videa zde : https://www.hasici150.tv/cz/Videogalerie/

Výsledky zde : www.extraliga-pu.cz/

—————

Zpět