Amatérské záběry průtrže mračen v Dědkově

10.08.2010 15:01

Zřejmě klimatické změny mají za důsledek to, že z obrovských veder se teplota vzduchu prudce změní na historická minima a naopak.

Díky tomu nás v letošním roce zastihly nejedny přívalové děště. Netín zažil to co už dlouho ne a klidně se to může znovu opakovat. Není to jen u nás, ale přívalové děště postihují celou naší republiku ať už v menší nebo ve větší míře. Nejhorší je, že přicházejí z čista jasna a vody, která padá z nebe je obrovské množství a i z malilinkatých potůčků se najednou stávají divoké řeky. Ostatně podívejte se na amatérské záběry z obce Dědkov, přes kterou se nemalá bouře také přenesla. Jen informativně, na místě kde uvidíte téct vodu néní žádný potok ani řeka ale silnice a zahrada.

Video zde:

sdh-netin.webnode.cz/videa/

—————

Zpět